Προσέξτε τι αναφέρει κάποιο έντυπο του Εθνικού Ινστιτούτου Ιατρικών Ερευνών του Λονδίνου: «Από μερικές απόψεις, οι συνθήκες είναι παρόμοιες με αυτές που επικρατούσαν το 1918: Υπάρχει τεράστιος όγκος διεθνών ταξιδιών χάρη στη βελτίωση των μεταφορών, υπάρχουν αρκετές εμπόλεμες ζώνες με τα σύμφυτα προβλήματα υποσιτισμού και κακής υγιεινής, ο παγκόσμιος πληθυσμός έχει φτάσει τα εξίμισι δισεκατομμύρια και το μεγαλύτερο ποσοστό του ζει σε αστικές περιοχές, πολλές από τις οποίες έχουν φθίνουσα υποδομή όσον αφορά τη διαχείριση απορριμμάτων».
Чем бы тут не торговали, это точно не сексjw2019 jw2019