Το δεύτερο συμπέρασμα είναι ότι η ικανότητα να συλλαμβάνουμε ένα δεδομένο γεγονός με δύο διαφορετικούς τρόπους, όπως στις περιπτώσεις "κάνε κάτι να πάει σε κάποιον", και "κάνοντας κάποιον να έχει κάτι", νομίζω ότι αποτελεί θεμελιώδες χαρακτηριστικό της ανθρώπινης σκέψης, και είναι η βάση για την ανάπτυξη αρκετής επιχειρηματολογίας, στο πλαίσιο της οποίας οι άνθρωποι δεν διαφωνούν τόσο πολύ ως προς τα γεγονότα αλλά ως προς την ερμηνεία τους.
Я знаю, что это не то, на что ты надеялся, но мне нужно лучше тебя слушатьted2019 ted2019