The routes split west of Kashgar with one branch heading down the Alay Valley towards Termez and Balkh, while the other traveled through Kokand in the Fergana Valley, and then west across the Karakum Desert towards Merv, joining the southern route briefly.
In Kashgar splitste zich een route die naar de Alai-vallei liep in de richting van Termez en Balkh; de ander ging door Kokand in de Vallei van Fergana en vervolgens naar het westen door de Karakum-woestijn richting Merv waar het zich kort erna bij de zuidelijke route voegde.WikiMatrix WikiMatrix