»Na ja, stur oder dumm oder sonst was, jedenfalls spüre ich absolut nichts.«
Δεν έχω δικαίωμα να κάνω την ερώτηση...... Όμως γιατί κάνατε τόση προσπάθεια να προστατεύσετε την Δις Fellowes...... μια γυναίκα που δεν έχετε σε εκτίμηση...... και κάνατε την ίδια προσπάθεια να πληγώσετε την κα Faulk, που εκτιμάτε?Literature Literature
Γι' αυτό, οφείλουμε στον εισηγητή και στους συνεισηγητές του πολλές ευχαριστίες, διότι συγκέντρωσαν αυτότο ευρύ φάσμα απόψεων σε μία συνεκτική θέση.OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3