you dont have to do this if you dont want toOpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3
Enquiries concerning the various phases of prosecution should, therefore,be directed to the appointed agent.OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3
Lópezi, zkus střelu z dálky.
We found traces of his blood at the Aegis Fighting ClubOpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3
První střela byla z dálky, Ducku?
Apologize to himOpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3
Takže, zabitý strážce Tony se vrací do auta poté, co si odskočil, padouch dva ho z dálky střelí do zad.
Everything that happened, Trinity, it was all my faultOpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3
Polymerový kompozitní materiál vhodný pro kovové náhražky ve výrobcích ze zbrojařského vybavení, jmenovitě v nábojích, střelách z kulovnice, penetrátorech, dálkových nábojích pro pole s měkkým terčem, bouračích bunkrů, shlukových bombách, ordinacích, projektilech, střelách, demoličních koulích, tvarovaných nabíječkách
In a few hours he can make a fortunetmClass tmClass
V ostatních případech stačí jen sedět a dívat se, jak se nepřátelské střely odrážejí, zatímco vy si pečlivě míříte z dálky.
they were taken into account elsewhere in the text because the Commission's initial proposal had been redrafted in the Common PositionQED QED
O čtyři minuty později se rozeběhl Potočný a překvapivou střelou z dálky prostřelil Dostála - 0:1.
You know I doParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Ve skutečnosti tento zápas hosté vyhráli díky střelám z dálky. Z třísekundové zóny posbírali ani ne třetinu svých bodů (28 z 87).
You disobeyed, JerryParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Může zničit své nepřátele z dálky — může překlenout daleko větší vzdálenost než pouhé lidmi vytvořené mezikontinentální balistické střely.
But Henry, I can swimjw2019 jw2019
Až v průběhu druhého poločasu se míče chopil střední útočník Manchesteru United Paul Pogba a vyslal tvrdou střelu z dálky, která skončila v horním rohu soupeřovy branky.
One' s at the lower lighthouse and there is one on the roofParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Juninho Pernambucano (* 30. ledna 1975, Recife, Brazílie) je bývalý brazilský fotbalový záložník, který naposledy hrál za brazilský klub CR Vasco da Gama. Byl znám svou přesnou prudkou střelou z dálky.
Now be politeParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Má jen 19% úspěšnost střel z pole, včetně 21% úspěšnosti střel z dálky. I když zaznamenal 12 asistencí ve dvou zápasech, na druhou stranu způsobil také 12 ztrát. "Je pravdou, že na hřišti nesplnil svou úlohu lídra týmu, který by vymanil tým z letargie, když se mu nedaří," řekl Jachan.
That is entirelyconsistent with the standing orders in our new bookParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
RIGy vybavené schopností Thief dokáží sebrat míč z pokládací zóny nebo energetické koule tím, že do nich z dálky střelí.
I' il go northParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
But I am good with a hammerParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
zbraň střílející velké střely, zvl. granáty, do značné dálky: střílet z děla; rány z děl; voj. souhrnný název pro kanóny, houfnice a moždíře; dělo lehké, těžké, dalekonosné, palubní, protiletadlové, protitankové, atomové;
If you want more information on the basis of the CHMP recommendations, read the Scientific Discussion (also part of the EPARParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Nejprve z dálky střílel Breite, potom ho napodobil Potočný, bohužel ani jedna ze střel nenašla cíl.
This was resolutely reiterated by the Treaty of Amsterdam signed on # October # which states that the Community is also to promote the development of the highest possible level of knowledge for its peoples through a wide access to education and through a continuous updating of knowledgeParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Mobilní odšroubovač je určen pro bezpečnou dálkovou delaboraci zapalovačů z nevybuchlé nebezpečné munice (náboje, miny), delaboraci trubkových bomb nebo střel z těla nábojnic.
For picnic or party, Jell- O' s a boon.Made by nine, all set by noonParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
Dálkový systém navedení řízených střel je takový systém navedení, ve kterém raketa mění svoji trajektorii na základě informace obdržené z vnějšího zdroje.
thermostatic chamber for columns (column oven) to hold the temperature desired with a precision of p# oCParaCrawl Corpus ParaCrawl Corpus
20 sinne gevind in 14 ms. Hulle kom uit baie bronne en word nie nagegaan nie.