Θέλω να τονίσω ότι, σε γενικές γραμμές, συμφωνώ απόλυτα με τις προτάσεις της έκθεσης, καθώς και με το ψήφισμα που αποτελεί το επιστέγασμά της, τόσο όσον αφορά το ισχύον πρόγραμμα δράσης, η εκτέλεση του οποίου θα ολοκληρωθεί σύντομα, όσο και το μελλοντικό πρόγραμμα οδικής ασφάλειας, το οποίο προτίθεται να παρουσιάσει η Επιτροπή κατά τους επόμενους μήνες.
Por favor, ¿ ya podemos irnos a casa?Europarl8 Europarl8