Γι' αυτόν ακριβώς το λόγο, ανεξαρτήτως από την κρίση μας όσον αφορά τις προθέσεις αυτών που προτείνουν τις συγκεκριμένες πολιτικές και μέτρα, καθώς και όσων υπογράφουν τις εκθέσεις γνωμοδότησης - που μπορεί να είναι εξαίρετες, όπως πράγματι είναι σε ορισμένες περιπτώσεις -, αυτές οι πολιτικές και αυτά τα μέτρα ενδέχεται να έχουν αρνητικά αποτελέσματα, ρίχνοντας στάχτη στα μάτια, αποσπώντας την προσοχή των ανδρών και των γυναικών από τα πραγματικά προβλήματα που τους απασχολούν ως εργαζόμενους. Και δεν πρόκειται να παύσουν να είναι εργαζόμενοι μόνο και μόνο επειδή τους παραχωρείται κάποια αμφίβολη συμμετοχή σε ορισμένους, αρκετά περιορισμένους τομείς της διαχείρισης και στα οικονομικά αποτελέσματα, που δεν είναι τίποτα άλλο από την ιδιοποίηση των καρπών της ίδιας τους της εργασίας.
I did what you said, UncleEuroparl8 Europarl8